top of page

Choose your pricing plan

  • 2 weekly lessons bundle

    395$
    Every 9 weeks
    Can be used for single child or for siblings each taking one weekly lesson.
    Valid for 36 weeks
    • Applies to one quarter of lessons.
  • 3 weekly lesson bundle

    540$
    Every 9 weeks
    Can be used for single student or siblings.
    Valid for 36 weeks
    • 4 lesson bundle

      650$
      Every 9 weeks
      Can be used for single student or siblings
      Valid for 36 weeks
      bottom of page